• Biela pastelka 2022

• Milí rodičia, milí žiaci, aj tento rok sa máme možnosť zapojiť do projektu Biela pastelka, určeného na pomoc ľuďom s ťažkým zrakovým postihnutím. Verejná zbierka Biela pastelka sa v uliciach Slovenska uskutoční už 23.9.2022. My máme príležitosť prispieť do pokladničky zajtra 23.9. a potom až do 10. decembra 2022 priamo v škole alebo formou SMS na číslo 820. Ľubovoľným príspevkom do zbierkovej pokladničky a zakúpením bielej pastelky robíme veľkú vec - pomáhame niekomu zmeniť život k lepšiemu. Niekomu, kto nevidí svet očami ako my... Ďakujeme, že sa zapojíte aj tento rok.

• Čo je aj tá Hrochoť

• DFS Hučava pracoval aj cez prázdniny. Týchto 9 úžasných členov súboru reprezentovalo 20.8.2022 seba, naš DFS, a tiež našu základnú školu. Dôstojne a hrdo deti otvorili kultúrne podujatie pod názvom Čo je aj tá Hrochoť organizovaného OÚ. Potešilo nás plné hľadisko, cítili sme jeho podporu a radosť.

• Rodičovské združenie !

• Milí rodičia!

Srdečne vás pozývame na PLENÁRNE RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE, ktoré sa uskutoční v stredu, 21.9.2022 v budove 2.stupňa ZŠ, so začiatkom o 17:00. Po celoškolskom stretnutí sa rozídete do tried a budú pokračovať triedne rodičovské združenia. Tešíme sa na vašu účasť.

Vedenie ZŠ s MŠ

• Účelové cvičenie žiakov druhého stupňa

• V piatok 9. septembra si žiaci druhého stupňa v prvom školskom týždni oddýchli od začínajúceho vyučovania, a to vďaka súťaži, v ktorej si zopakovali svoje vedomosti a precvičili svoje zručnosti z dopravnej výchovy, zdravotnej prípravy, pohybu a pobytu v prírode a riešenia mimoriadnych situácií, v rámci ktorých sa našlo miesto aj pre disciplíny beh s plynovou maskou a hod granátom.

• Oznam!!!

• Oznamujeme rodičom, ktorí si objednali na konci minulého školského roku samotesty na COVID 19, že testy si môžu prísť vyzdvihnúť od utorka 6.9.2022 do kancelárie ekonómky školy (na podpis). V prípade potreby treba deti testovať, prispejete tak k zdravému a bezpečnému chodu školy a ochránite tým všetky deti. Ďakujeme.

Vedenie školy.