• Koniec školského roka 2022-2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Koniec školského roka 2022-2023.

Ďalší školský rok je za nami, a preto sme sa opäť stretli na školskom dvore, kde sme sa s ním mohli oficiálne rozlúčiť. Odznelo vyhodnotenie prospechu, dochádzky, správania, boli rozdané pochvaly a ocenenia. V srdciach zavládla radosť, ale i smútok z lúčenia...

• Školský výlet 9.A - Chata Zálomská

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský výlet 9.A - Chata Zálomská.

V dňoch 15.6.2023 – 16.6.2023 sa žiaci 9. A triedy zúčastnili  spolu so triednou učiteľkou a p.uč. Kvasnicom výletu na Chate Zálomská .Okrem prechádzok  krásnou prírodou okolia,  sme si spoločný čas vypĺňali aj športovými aktivitami ako futbal, badminton, či streľba zo vzduchovky. Svoju samostatnosť deviataci preukázali pri spoločnom varení kotlíkového guľášu a večernom grilovaní. Prialo nám aj počasie, keďže bolo krásne slnečno. Veľké poďakovanie patrí rodičom, ktorí nám pomohli tento výlet zrealizovať, predovšetkým p. Nôžkovi.

• 14.ročník školskej olympiády

• Do fotogalérie bol pridaný nový album 14.ročník školskej olympiády.

Vo štvrtok 29.6.2023 sa na ZŠ uskutočnil už 14.ročník našej školskej olympiády. Žiaci súťažili v siedmych disciplínach: člnkový beh, skok z miesta, hod granátom, sed-ľah, rýchly beh na 50m, zostava s tyčou, kotúľanie lôpt a to v štyroch kategóriách.

Umiestnenie v jednotlivých kategóriách:

1.kategória = 1. a 2.ročník

chlapci: 1. miesto = P.Pienták                     dievčatá: 1. miesto = M.Mrázová

2. miesto = T.Filkor                                        2.miesto = Z.Lattová

3. miesto = L.Kováč                                      3. miesto = E.Kováčová

2.kategória = 3. a 4.ročník

chlapci: 1. miesto = J.Považanec                dievčatá: 1. miesto = N.Micháliková

2. miesto = M.Mazúch                                    2. miesto = Z.Glowiaková

3. miesto = M.Šimko                                       3. miesto = M.Vančová

3.kategória = 5. a 6.ročník

chlapci: 1. miesto = D.Bratina                      dievčatá: 1. miesto = T.Fábová

2. miesto = Š.Senko                                      2. miesto = Z.Martincová

3. miesto = P.Knop                                        3. miesto = P.Pitáková

4.kategória = 7. a 8.ročník

chlapci: 1. miesto = K.Považanec                dievčatá: 1. miesto = V.Majerová

2. miesto = A.Daniš                                        2. miesto = P.Kľačková

3.miesto = M.Považanec                                3.miesto = K.Lukáčová

• Účelové cvičenie, didaktické hry

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Účelové cvičenie, didaktické hry.

V pondelok 26.6.2023 sa po spohotovení školy a nastúpení na školský dvor s poučením o BOZP žiaci ZŠ presunuli na určené stanovište - ihrisko. Na ihrisku si mali žiaci možnosť na jednotlivých stanovištiach precvičiť praktické zručnosti z oblasti dopravnej výchovy, zdravotnej prípravy, pohybe a pobyte v prírode a riešenia mimoriadnych situácií. Po skončení sme sa opäť presunuli na škoslký dvor, kde boli účelové cvičenie a didaktické hry ukončené.