• Začiatok nového školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Dni letných prázdnin sa už míňajú, vďaka čomu môžeme privítať nový školský rok, ktorý slávnostne otvoríme v pondelok 5. septembra o 08:00 na školskom dvore (v prípade nepriaznivého počasia v telocvični školy). Predpokladaný koniec bude cca o 10:00. V tento deň nie je pre žiakov prístupný obed ani školský klub. Rodičia, nahláste svoje dieťa na stravovanie a účasť v ŠKD.

Podľa aktuálnych opatrení Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR musí každý žiak predložiť PÍSOMNÉ VYHLÁSENIE O BEZPRÍZNAKOVOSTI. Buď ho žiak odovzdá svojej triednej učiteľke pri vstupe do školy v tlačenej forme (viď príloha nižšie), ALEBO toto tlačivo rodič rýchlo a jednoducho vyplní v elektronickej verzii cez svoje rodičovské konto edupage. V prípade potreby bude toto tlačivo dostupné aj v kancelárii ekonómky školy.

Srdečne sa na Vás tešíme!

BEZPRIZNAKOVOST.pdf