• Klubársky ples

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Klubársky ples.

Obdobie medzi Novým rokom a Popolcovou stredou vypĺňa tradične plesová sezóna. Inak to nie je ani na našej škole. Dňa 25.1.2024 sa otvorili dvere na ples aj pre našich najmenších klubárov. Nádherné šaty, elegantné košele, motýliky a kravaty premenili školské deti na mladé slečny a mládencov. Ruka v ruke mladých párov vchádzali do plesovej sály. Pani vychovávateľky privítali hostí a slávnostne otvorili 1.klubársky ples. Slávnostne pripravená trieda, stoly plné dobrôt, pestrý program a tombola patria ku každému plesu. Nechýbala skvelá zábava . Emócie, nadšenie našich plesajúcich detí nás presvedčili o dobrom podujatí,ktoré bude mať svoje pokračovanie aj o rok.

• Hviezdoslavov Kubín 1.st.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Hviezdoslavov Kubín 1.st..

Dnes, 29.1.2024, naši prvostupniari prednášali poéziu a prózu v recitačnej súťaži Hviezdoslavov Kubin. Prváčikovia, hoci ešte nesúťažne, tiež ukázali svoj talent. Tešíme sa z každého výkonu, no víťazi nemôžu byť všetci. V kategórii poézia sa žiaci umiestnili takto: 1. Z. Lattová (3A), 2. E. Blašková (4A), 3. S. Sujová (4A). Kategória próza dopadla takto: 1. L. Škrváňová (4A), 2. L. Kováč (2A), 3. J. Uhrecký (2A). Špeciálnu cenu porota udelila štvrtáčke Elisabette Luciane Snopkovej, ktorá napriek rečovému hendikepu podala úžasný výkon hodný ocenenia. Do obvodného kola v B. Bystrici teda postupujú L. Škrváňová a Z. Lattová. Držme im palce!