• Školský rok 2019/2020

• 2. miesto - okresné kolo v streľbe zo vzduchovej pušky družstiev mladších žiakov a žiačok ZŠ a OG (Daniela Nôžková, Lívia Selecká, Ján Selecký)

2. miesto - okresné kolo v streľbe zo vzduchovej pušky družstiev starších žiakov a žiačok ZŠ a OG (Kristína Muchová, Aneta Sámeľová, Dominik Beduš)

1. miesto - Kristína Muchová okresné kolo v streľbe zo vzduchovej pušky jednotlivcov - staršie žiačky ZŠ a OG

Kristína Muchová - úspešná riešiteľka okresného kola Olympiády v anglickom jazyku, kategória 1B (18/19)

Šarlota Trhanová - úspešná riešiteľka okresného kola Matematickej olympiády, kategórie Z9 (9/21)

Kristína Muchová - 2. miesto v okresnom kole Geografickej olympiády, kategórie E, postup do krajského kola! (2/34)

Alžbeta Galvánková - úspešná riešiteľka okresného kola Geografickej olympiády, kategórie G (15/46)

Olívia Kováčová - ocenená práca v okresnom kole XXXV.ročníka výtvarníckej súťaže " Vesmír očami detí" s postupom práce do celoslovenského kola - práca "Vo vesmíre je veselo"

Ján Kováč - ocenená práca v okresnom kole XXXV.ročníka výtvarníckej súťaže " Vesmír očami detí" s postupom práce do celoslovenského kola - práca "Gravitácia"

Ján Selecký - ocenená práca v okresnom kole XXXV.ročníka výtvarníckej súťaže " Vesmír očami detí" s postupom práce do celoslovenského kola - práca "Obežnice"

Ján Kováč - víťazná práca v 3. kategórii celoslovenského kola výtvarnej súťaže "Vesmír očami detí"

Kristína Muchová - úspešná riešiteľka okresného kola Chemickej olympiády, riešiteľka so štvrtým najvyšším počtom bodov, kategória D - dištančná forma

Kristína Muchová - úspešná riešiteľka krajského kola 56.ročníka chemickej olympiády kategórie D, dištančná forma (23/50)

Kristína Muchová - úspešná riešiteľka celoslovenského kola Geografickej olympiády GQIQ pre kategóriu E (43 až 56/119)