• Školský rok 2016/2017

• 3. miesto - Simon Sihelský na 56.ročníku Horehronských hier žiakov a žiačok v atletike - beh na 300 metrov mladší žiaci.

2. miesto - v okresnom kole Futsal - žiaci ZŠ (Simon Sihelský, Erik Selecký, Adam Poliak, Lukáš Selecký, Stanislav Berky, Šimon Kvasna)

1. miesto - okresné kolo v streľbe zo vzduchovej pušky družstiev žiakov a žiačok ZŠ a OG pre školský rok 2016/2017 (Ostrolucká Adela, Mráz Patrik, Pavlíková Laura)

1. miesto - Patrik Mráz okresné kolo zo vzduchovej puške družstiev jednotlivec - žiaci.

1. miesto - Adela Ostrolucká okresné kolo zo vzduchovej puške družstiev jednotlivec - žiačky.

Sebastián Daniš - úspešné zvládnutie Okresného kola 63. HVIEZDOSLAVOVHO KUBÍNA I. kategórie v próze a postup do Regionálneho kola

Ema Majerová - úspešné zvládnutie Okresného kola 63. HVIEZDOSLAVOVHO KUBÍNA II. kategórie v próze a postup do Regionálneho kola

Zuzana Čiefová - ocenená práca v okresnom kole XXXII.ročníka výtvarníckej súťaže " Vesmír očami detí" s postupom práce do celoslovenského kola - práca "Zverokruh"

Alex Potančok - ocenená práca v okresnom kole XXXII.ročníka výtvarníckej súťaže " Vesmír očami detí" s postupom práce do celoslovenského kola - práca "Na Marse"

Adam Selecký - ocenená práca v okresnom kole XXXII.ročníka výtvarníckej súťaže " Vesmír očami detí" s postupom práce do celoslovenského kola - práca "Naše Slnko"

Nina Selecká - ocenená práca v okresnom kole XXXII.ročníka výtvarníckej súťaže " Vesmír očami detí" s postupom práce do celoslovenského kola - práca "Stretnutie komét"

1.miesto - na dekanátnom (okresnom) kole Biblickej olympiády v kategórii Základné školy (Kristína Muchová, Natália Švehlová, Laura Polončíková)

Šarlota Trhanová - úspešný riešiteľ okresného kola Pytagoriády, kategória P6 (13/47)

1.miesto - Marcel Berky v kategórii tradičné ľudové nástroje (5.-9.ročník ZŠ) na 35. súťažnej prehliadke hudobného folklóru O PONICKÚ FUJARKU 2017

1.miesto - Liliana Berkyová v kategórii sólový spev (1.-4.ročník ZŠ) na 35. súťažnej prehliadke hudobného folklóru O PONICKÚ FUJARKU 2017

1.miesto - DFS Hučava v kategórii ľudové hudby (od 6-15 rokov) na 35. súťažnej prehliadke hudobného folklóru O PONICKÚ FUJARKU 2017

2.miesto - 35.ročníka súťažnej prehliadky hudobného folklóru O PONICKÚ FUJARKU 2017

Šarlota Trhanová - úspešný riešiteľ okresného kola 66. ročníka Matematickej olympiády kategórie Z6  (9-12/37)

Kristína Muchová - úspešný riešiteľ okresného kola 66. ročníka Matematickej olympiády kategórie Z6  (20-23/37)

Alexandra Strelcová - úspešný riešiteľ okresného kola 66. ročníka Matematickej olympiády kategórie Z7  (7-8/31)

1.miesto - okresné kolo Malý futbal žiačky - Futbal cup (Laura Pavlíková, Laura Polončíková, Adela Ostrolucká, Vanesa Dvorovenková, Viktória Selecká, Romana Zacharová, Viktória Dorotovičová, Šarlota Trhanová)

2.miesto - Rebeka Mazúchová na celoslovenskej súťaži Galéria Talentov v oblasti Umelecká fotografia - za fotografiu "Sárina iskierka"

1.miesto - Liliana Berkyová na celoslovenskej súťaži Galéria Talentov v oblasti Spev - ľudové piesne.

Viktória Fekiačová - strieborné pásmo v 23.ročníku oblastnej sláčikovej súťaže ZLATÁ STRUNA 2017 v kategórii 2.ročník 1B, v hre na husle

1.miesto - Ema Majerová v speváckej súťaži Slávik Slovenska, okresné kolo, kategória II.

1.miesto - Sarah Bedušová majstrovstvá okresu B. Bystrica v brannom viacboji zmiešaných družstiev žiakov ZŠ - jednotlivci

1.miesto - majstrovstvá okresu B. Bystrica v brannom viacboji zmiešaných družstiev žiakov ZŠ - družstvo A

2.miesto - majstrovstvá okresu B. Bystrica v brannom viacboji zmiešaných družstiev žiakov ZŠ - družstvo B

1.miesto - Atžbeta Galvánková v regionálnej súťaži v čítaní "Ľupčiansky čitárik"

3.miesto - Matej Galvánek v regionálnej súťaži v čítaní "Ľupčiansky čitárik"

1. miesto - majstrovstvá kraja B.Bystrica a Žilina v brannom viacboji zmiešaných družstiev žiakov ZŠ - družstvá (S. Bedušová, A. Ostrolucká, P. Mráz)

3. miesto - majstrovstvá kraja B.Bystrica a Žilina v brannom viacboji zmiešaných družstiev žiakov ZŠ - družstvá (L. Pavlíková, V. Dvorovenková, S. Berky)

2. miesto - Patrik Mráz majstrovstvá kraja B.Bystrica a Žilina v brannom viacboji zmiešaných družstiev žiakov ZŠ - jednotlivci

1.miesto - Liliana Berkyová na XXIX. Hronseckej lipovej ratolesti v kategórii 6-10 rokov

1. miesto - Kristína Muchová - 7.ročník "Sládkovičova lipa 2017" oblastná súťaž v prednese poézie a prózy - kategória 5-6 ročník. Postup do celoslovenskej súťaže "Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča"

Nikol Kršačková - ocenená práca v IV.A kategórii VII.ročníka detskej výtvarnej súťaže BANSKOBYSTRICK8 PALETKA.

Kristína Muchová - ocenená práca v III.A kategórii VII.ročníka detskej výtvarnej súťaže BANSKOBYSTRICK8 PALETKA.

1.miesto - v letnom biatlone v kategórii družstiev (Sarah Bedušová, Adela Ostrolucká, Patrik Mráz, Stanislav Berky)

2.miesto - v letnom biatlone v kategórii družstiev (Vanesa Dvorovenková, Laura Pavlíková, Šimon Kvasna, Ivan Sláva)

1.miesto - Šimon Kvasna v letnom biatlone v kategórii jednotlivec

2.miesto - Patrik Mráz v letnom biatlone v kategórii jednotlivec