• Školský rok 2013/2014

• 2. miesto - v obvodnom kole v streľbe zo vzduchovej pušky družstiev starších žiakov a žiačok ZŠ a OG pre školský rok 2013/2014 (Patrícia Uhrínová, Zuzana Majlingová, Milan Svinčák)

1.miesto - Patrícia Uhrínová v obvodnom kole v streľbe zo vzduchovej pušky družstiev starších žiakov a žiačok ZŠ a OG pre školský rok 2013/2014

2.miesto - Zuzana Majlingová v obvodnom kole v streľbe zo vzduchovej pušky družstiev starších žiakov a žiačok ZŠ a OG pre školský rok 2013/2014

2.miesto - celoslovanská súťaž Regionálne pexeso - ZŠ s MŠ Andreja Sládkoviča

2.miesto - obvodné kolo v streľbe zo vzduchovej pušky družstiev mladších žiakov a žiačok ZŠ (Sarah Bedušová, Šimon Kvasna, Adela Ostrolucká)

4.miesto - obvodné kolo florbal mladšie žiačky Orion Florbal Cup (Paulína Blašková, Sárah Bedušová, Vanesa Dvorovenková, Laura Pavlíková, Ružena Zacharová, Viktória Selecká, Viktória Brzuľová, Vanessa Mazúchová)

Filip Krnáč - úspešný riešiteľ obvodného kola geografickej olympiády kategória 6 (16/28)

Tomáš Kantor - úspešný riešiteľ obvodného kola geografickej olympiády kategória 5 (4/30)

Simona Kurincová - ocenená práca v okresnom kole XXIX.ročníka výtvarníckej súťaže " Vesmír očami detí" s postupom práce do celoslovenského kola

Alex Považanec - úspešný riešiteľ v okresnom kole Pytagoriády - kategória P5 (7/32)

Radka Filkorová - úspešná riešiteľka v okresnom kole Pytagoriády - kategória P8 (12/53)

Jakub Krnáč - úspešný riešiteľ v okresnom kole chemickej olympiády - kategória D

5.miesto - Ján Trhan v krajskom kole v šachu

1.miesto - Dávid Berky na "Ponickej fujarke" v kategórii inštrumentalista

2.miesto - Dávid Berky na "Ponickej fujarke" v kategórii spev

3.miesto - Lukáš Škrváň na "Ponickej fujarke" v kategórii inštrumentalista

1.miesto - Ema Majerová v okresnom kole súťaže Slávik Slovenska - I. kategória

1.miesto - OK SZF v malom futbale mladší žiaci (F.Krnáč, S.Sihelský, A.Poliak, S.Berky, Š.Kvasna, E.Selecký, A.Mazúch. J.Trhan, E.Berky)

2.miesto - majstrovstvá obvodu B. Bystrica v brannom viacboji zmiešaných družstiev žiakov ZŠ - družstvá (Z. Majlingová, P. Uhrínová, M. Svinčák, V. Kantorová, Š. Kvasna, S. Bedušová)

1.miesto - Zuzana Majlingová v majstrovstvách obvodu B. Bystrica v brannom viacboji zmiešaných družstiev žiakov ZŠ - jednotlivci

2.miesto - Patrícia Uhrínová majstrovstvách obvodu B. Bystrica v brannom viacboji zmiešaných družstiev žiakov ZŠ - jednotlivci

Ocenená Kolektívna práca žiakov 5.a 6.ročníka "Kalendár 2014" na IV.ročníku detskej výtvarnej súťaži Banskobystrická Paletka

1.miesto - v II.kvalifikačnom kole MSR (majstrovstvá kraja) v brannom viacboji žiakov základných škôl (Z. Majlingová, M. Svinčák, V. Kantorová)

1.miesto - Milan Svinčák v II.kvalifikačnom kole MSR (majstrovstvá kraja) v brannom viacboji žiakov základných škôl - jednotlivec, udelená aj cena za najlepšieho strelca v celej súťaži

3.miesto - Zuzana Majlingová v II.kvalifikačnom kole MSR (majstrovstvá kraja) v brannom viacboji žiakov základných škôl - jednotlivec

3.miesto - v letnom biatlone zmiešaných družstiev (M.Čunderlík, M. Svinčák, Z. Majlingová, P. Uhrínová)

2. miesto - Milan Čunderlík v letnom biatlone zmiešaných družstiev - jednotlivci

Sládkovičova Lipa 2014 - 1.miesto - Radka Filkorová - poézia, 2.miesto - Lujza Danišová - próza, 2.miesto - Ružena Zacharová - próza, 3.miesto - Mária Anna Sekerešová - poézia, 1.miesto - Ema Majerová - poézia, 1.miesto - Alexandra Strelcová - poézia, 1.miesto - Marcel Berky - poézia, 3.miesto - Nina Muránska - poézia. Víťazi postupili do celoslovenského finále, kde si zmerajú sili s víťazmi súťaže "Návraty poézie s metropolou o cenu Andreja Sládkoviča".

2.miesto - Ema Majerová - Ľupčiansky čitárik - okresné kolo súťaže čitateľskej gramotnosti žiakov I.stupňa

7.miesto - majstrovstvá SR v brannom viacboji (Z.Majlingová, V.Kantorová, M.Svinčák)

3.miesto - okresné kolo florbalového turnaja O pohár RŠ ZŠ Sitnianska (mladší a starší žiaci)

Filip Krnáč - úspešný riešiteľ v celoslovenskej súťaži - TAKTIK