• Školský rok 2014/2015

• Natália Švehlová - úspešný riešiteľ v okresnom kole Pytagoriády - kategória P5 (19/52)

Alexandra Strelcová- úspešný riešiteľ v okresnom kole Pytagoriády - kategória P5 (16/52)

Radka Filkorová - úspešný riešiteľ v okresnom kole chemickej olympiády - kategória D (12/32)

3.miesto - obvodné kolo v streľbe zo vzduchovej pušky družstiev starších žiakov a žiačok ZŠ a OG (Sarah Bedušová, Vanesa Kantorová, Martin Mráz)

Sarah Bedušová - obvodné kolo v streľbe zo vzduchovej pušky družstiev starších žiakov a žiačok ZŠ a OG - ocenená ako najlepší jednotlivec - žiačky

Vanesa Kantorová - obvodné kolo v streľbe zo vzduchovej pušky družstiev starších žiakov a žiačok ZŠ a OG - ocenená ako druhý najlepší jednotlivec - žiačky

2.miesto - okresné kolo v malom futbale mladších žiakov základných škôl a OG - Dôvera Školský pohár SFZ   (Simon Sihelský, Adam Poliak, Filip Krnáč, Stanislav Berky, Erik Selecký, Lukáš Selecký, Matej Muránsky, Ján Trhan, Šimon Kvasna)

3.miesto - okresné kolo v malom futbale mladších žiačok základných škôl a OG - Dôvera Školský pohár SFZ   (Laura Pavlíková, Viktória Selecká, Adela Ostrolucká, Romana Zacharová, Laura Polončíková, Nikol Kršačková, Viktória Dorotovičová, Vanessa Dvorovenková)

1.miesto - celkový víťaz 33.ročníka súťažnej prehliadky hudobného folklóru O PONICKÚ FUJARKU 2015

1.miesto - v kategórii ľudové hudby na 33. súťažnej prehliadke hudobného folklóru O PONICKÚ FUJARKU 2015

3.miesto - Dávid Berky v kategórii inštrumentalisti (5.-9.ročník ZŠ) na 33. súťažnej prehliadke hudobného folklóru O PONICKÚ FUJARKU 2015

3.miesto -  v kategórii skupinový spev (1.-4.ročník ZŠ) na 33. súťažnej prehliadke hudobného folklóru O PONICKÚ FUJARKU 2015

3.miesto - majstrovstvá obvodu B. Bystrica v brannom viacboji zmiešaných družstiev žiakov ZŠ - družstvá (Patrik Mráz, Laura Pavlíková, Adela Ostrolucká)

2.miesto - Patrik Mráz majstrovstvá obvodu B. Bystrica v brannom viacboji zmiešaných družstiev žiakov ZŠ - jednotlivci

1.miesto - Ema Majerová okresné kolo súťaže Slávik Slovenska - I. kategória

2.miesto - Marcel Berky okresné kolo súťaže Slávik Slovenska - III. kategória

1.miesto - Jakub Selecký regionálna súťaž v čítaní "Ľupčiansky čitárik" (2.ročník)

2.miesto - Ema Majerová regionálna súťaž v čítaní "Ľupčiansky čitárik" (3.ročník)

2.miesto - Kristína Muchová regionálna súťaž v čítaní "Ľupčiansky čitárik" (4.ročník)

3.miesto - Ema Majerová na XXVII. ročníku Hronseckej lipovej ratolesti v kategórii 6.-10. rokov

3.miesto - Ema Majerová v krajskom kole 25.ročníka celoštátnej speváckej súťaže v interpretácii slovenskej ľudovej piesne Slávik Slovenska 2015 - I.kategória

2.miesto - v XIII. ročníku súťaže Putovanie Banskou Bystricou, pri príležitosti 70. výročia oslobodenia a 71. výročia SNP (Radka Filkorová, Vanesa Kantorová, Monika Gešková)

1.miesto - v letnom biatlone zmiešaných družstiev (Martin Mráz, Patrik Mráz, Sarah Bedušová, Vanesa Kantorová)

3.miesto - v letnom biatlone zmiešaných družstiev (Stanislav Berky, Šimon Kvasna, Laura Pavlíková, Adela Ostrolucká)

1.miesto - Martin Mráz v letnom biatlone zmiešaných družstiev - jednotlivec

1.miesto - Sarah Bedušová v letnom biatlone zmiešaných družstiev - jednotlivec

2.miesto - Adela Ostrolucká v letnom biatlone zmiešaných družstiev - jednotlivec

2.miesto - florbalový turnaj o pohár riaditeľky ZŠ Sitnianska (Andrej Mazúch, Adam Poliak, Filip Krnáč, Stanislav Berky,Lukáš Selecký, Ján Trhan, Tomáš Kantor)

3.miesto - florbalový turnaj o pohár riaditeľky ZŠ Sitnianska - I.stupeň (Matúš Mazúch, Ján Škamla, Martin Kováčik, Adam Ostrolucký, Dominik Beduš, Matej Luka, Jakub Luka)