• Školský rok 2010/2011

• 3.miesto - v obvodnom kole vo florbale mladších žiačok základných škôl a 0G pre školský rok 2010/2011 (P.Uhrínová, B.Mazúchová, D.Šimková, D.Považancová, S.Sihelská, M.Gešková)

3.miesto - v obvodnom kole vo florbale starších žiačok základných škôl a 0G pre školský rok 2010/2011 (M.Blašková, P.Majerská, L.Slamková, K.Majerová, P.Uhrínová, B.Mazúchová, A.Klimentová)

3.miesto - v obvodnom kole vo florbale mladších žiakov základných škôl a 0G pre školský rok 2010/2011 (M.Čunderlík, V.Zachar, D.Považanec, M.Ondrejka, D Berky, J.Krnáč, D.Spišiak)

3.miesto - v obvodnom kole vo florbale starších žiakov základných škôl a 0G pre školský rok 2010/2011 (M.Orság, S.Mazúch, M.Horník, M.Šimko, M.Ondrejka, D.Berky, J.Krnáč, Ľ.Snopko)

3.miesto - v obvodnom kole v stolnom tenise štvorčlenných družstiev chlapcov ZŠ o OG v školskom roku 2010/2011 (M.Orság, S.Mazúch, M.Horník)

Vanesa Kantorová, Radka Filkorová, Tomáš Biely, Miroslav Kišík, Dávid Berky- ocenená kolekcia grafických prác v okresnom kole XXVI.ročníka výtvarníckej súťaže " Vesmír očami detí" s postupom prác do celoslovenského kola

Medinárodná súťaž Taktik výzva 2011 - Vanesa Kantorová - 1.miesto/kategória 5.ročník, Monika Gešková - 34.miesto/kategória 5.ročník, Radka Filkorová - 132.miesto/kategória 5.ročník, Petra Kmeťová - 747.miesto/kategória 5.ročník, Jakub Krnáč - 1.miesto/kategória 6.ročník, Michal Soták - 43.miesto/kategória 6.ročník, Patrícia Uhrínová - 264.miesto/kategória 6.ročník, Dominika Šimková - 351.miesto/kategória 6.ročník, Michal Ondrejka - 7.miesto/kategória 7.ročník, Denis Považanec - 17.miesto/kategória 7.ročník, Matúš Fiťka - 111.miesto/kategória 7.ročník, Stanislav Sláva - 302.miesto/kategória 7.ročník, Marek Horník - 4.miesto/kategória 8.ročník, Marek Orság - 1.miesto/kategória 8.ročník, Petra Majerská - 1.miesto/kategória 9.ročník, Lucia Slamková - 1.miesto/kategória 9.ročník, Romanetta Považancová -  6.miesto/kategória 9.ročník, Juliana Biela - 16.miesto/kategória 9.ročník v medzinárodnej súťaži Taktik Výzva 2011, v ktorej bolo prihlásených 11634 súťažiacich zo Slovenska a Českej republiky.

Jakub Krnáč - úspešný riešiteľ obvodného kola Geografickej olympiády - 19/31.miesto

Romanetta Považancová - 2.miesto v kategórii sólový spev (11-15 rokov) na XXIX. súťažnej prehliadke hudobného folklóru PONICKÁ FUJARKA 2011

Ocenenie " Škola dobrých skutkov" za účasť v celoslovenskom projekte pod čestnou záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR - Detský čin roka 2010

Jakub Krnáč - úspešný riešiteľ obvodného kola Matematickej olympiády - 6/38.miesto

Jakub Krnáč - úspešný riešiteľ obvodného kola Pytagoriády

5.miesto v krajskom kole Branného viacboja, žiaci postúpili z obvodneho kola

Obvodné kolo "Slávik Slovenska" - školu reprezentovali žiaci - E. Fiťková, R.Sámeľová, R.Považancová

0.ročník domácej súťaže v prednese poézie a prózy pod názvom Sládkovičova lipa - najlepší a ocenení žiaci z našej školy vo svojich kategóriách - S. Mazúchová (poézia-Hrochoť), M.A.Sekerešová (poézia-Hrochoť),  D.Považanec (poézia-Hrochoť), M.Orság (poézia- Hrochoť)

IX.ročník súťaže "Putovanie medenou a povstaleckou Banskou Bystricou" na súťaži sa zúčastnili žiaci - P. Majerská, L.Slamková, J. Biela

Územné kolo súťaže hliadok mladých zdravotníkov SČK I.stupňa ZŠ z okresov Banská Bystrica - 11/13.miesto

Letný biatlon štvorčlenných družstiev Staré hory 2011. Na súťaži sa zúčastnili dve družstvá našej školy. 1.družstvo v zložení M. Šimko, D. Selecký, P. Uhrínová, Z. Majlingová obsadilo na súťaži 2.miesto, 2.družstvo v zložení M. Orság, Daniel Berky, P. Majerská, M. Blasková obsadilo 3.miesto. Na súťaži ocenili aj najlepších jednotlivcov - 2.miesto - Matej Šimko, 3.miesto - Zuzana Majlingová

3.miesto - vo florbalovej súťaži dievčat "O pohár riaditeľky CVČ - ZŠ Moskovská" - školu reprezentovali A.Klimentová, M.Blašková, P.Uhrínová, B.Mazúchová, P.Majerská, K.Majerová, L.Slamková

Olympijsky štvorboj žiakov prvého stupňa v Slovenskej Ľupči - 3.miesto - Matej Muránsky (atletika), 3.miesto - Laura Pavlíková (atletika). celkovo sa škola umiestnila na piatom mieste medzi školami.