• Školský rok 2009/2010

• Smrtníková Veronika - 3. miesto v obvodnom kole v šachu ZŠ a OGY - dievčatá

Považanec Denis - 10/24 miesto a Horník Richard - 13/24 miesto v obvodnom kole v šachu ZŠ a OGY - chlapci

1.miesto v krajskej súťaži Florbal EXEL ZŠ CUP 2009 žiačky 5.-7.triedy (M.Blašková, K.Majerová, A.Klimentová, P.Majerská, L.Slamková, B.Mazúchová, P.Uhrínová)

3.miesto v krajskej súťaži Florbal EXEL ZŠ CUP 2009 žiaci 8.-9.triedy (D.Kováč, R.Horník, M.Orság, M.Šimko, D.Berky, S.Mazúch, M.Horník)

1.miesto v krajskej súťaži Florbal EXEL ZŠ CUP 2009 žiaci 5.-7.triedy (M.Orság, M.Šimko, D.Berky, S.Mazúch, M.Horník, J.Krnáč, M.Ondrejka, D.Považanec, D.Selecký)

Účasť na celoslovenskom finále v súťaži Florbal EXEL ZŠ CUP 2009 žiaci 5.-7.triedy - 7.-8.miesto

Účasť na celoslovenskom finále v súťaži Florbal EXEL ZŠ CUP 2009 žiačky 5.-7.triedy - 8.miesto

3.miesto v krajskej súťaži ORION FLORBAL CUP 2009/2010 mladší žiaci (M.Orság, M.Šimko, D.Berky, S.Mazúch, M.Horník, J.Krnáč, M.Ondrejka, D.Považanec, V.Zachar, D.Selecký)

1.miesto v krajskej súťaži ORION FLORBAL CUP 2009/2010 mladšie žiačky ( M.Blašková, K.Majerová, A.Klimentová, P.Majerská, L.Slamková, B.Mazúchová, P.Uhrínová)

Účasť na celoslovenskom finále v súťaži ORION FLORBAL CUP 2009/2010 mladšie žiačky v Trenčíne 8.miesto ( M.Blašková, K.Majerová, A.Klimentová, P.Majerská, L.Slamková, B.Mazúchová, P.Uhrínová)

7/9.miesto v streleckej lige základných škôl ročník 2009/2010 (D.Berky, M.Šimko, P.Kvasnová, D.Selecký)

Jakub Krnáč, Marek Rakyta - úspešný riešiteľ obvodného kola Matematickej olympiády - 7.-15.miesto

Jakub Krnáč - úspešný riešiteľ obvodného kola Geografickej olympiády - 14.miesto

Ocenenie " Škola dobrých skutkov" za účasť v celoslovenskom projekte pod čestnou záštitou Ministerstva školstva SR - Detský čin roka 2009

4/5 miesto v obvodnom kole v stolnom tenise štvorčlenných družstiev chlapcov ZŠ a OG v školskom roku 2009/2010 - skupina C (M.Orság, M.Horník, S.Mazúch)

3.miesto v 3.ročníku florbalového turnaja mladších žiakov O pohár mesta Banská Bystrica (M.Orság, M.Šimko, D.Berky, S.Mazúch, M.Horník, J.Krnáč, M.Ondrejka, D.Považanec, V.Zachar, D.Selecký)

Jakub Krnáč - úspešný riešiteľ obvodného kola Pytagoriády - 5/32 miesto, najlepší riešiteľ vo svojej kategórii!

Ema Fiťková - 3.miesto v obvodnom kole speváckej súťaže Slávik Slovenska

Jakub Krnáč - 9.miesto/kategória 5.ročník, Marek Horník - 4.miesto/kategória 7.ročník, Marek Orság - 59.miesto/kategória 7.ročník, Richard Horník - 54.miesto/kategória 9.ročník, Veronika Smrtníková - 59.miesto/kategória 9.ročník v medzinárodnej súťaži Taktik Výzva 2010, v ktorej bolo prihlásených 11051 súťažiacich zo Slovenska, Českej republiky a Nemecka.

Paulína Blašková - ocenená práca v okresnom kole XXV.ročníka výtvarníckej súťaže " Vesmír očami detí" s postupom práce do celoslovenského kola

Marcel Berky - 1.miesto v kategórii sólový spev (6-10 rokov) na XXVIII. súťažnej prehliadke hudobného folklóru PONICKÁ FUJARKA 2010

2.miesto - v obvodnom kole vo florbale starších žiakov (M.Orság, M.Šimko, D.Berky, S.Mazúch, M.Horník, J.Krnáč, M.Ondrejka, D.Považanec, D.Selecký,M.Mazúch, J.Mazúch)

Marcel Berky - udelená cena diváka na XXII. Hronseckej lipovej ratolesti - krajskej súťažnej prehliadke v speve ľudových piesní