• Školský rok 2012/2013

• 2. miesto - v obvodnom kole v streľbe zo vzduchovky zmiešaných družstiev (P. Kvasnová, D. Selecký, P. Uhrínová, M. Šimko)

1.miesto Petra Kvasnová- v obvodnom kole v streľbe družstiev starších žiakov a žiačok

Filip Krnáč - úspešný riešiteľ obvodného kola geografickej olympiády kategória 5 (17/27)

Jakub Krnáč - úspešný riešiteľ obvodného kola geografickej olympiády kategória 8 (14/30)

Dušan Selecký - úspešný riešiteľ obvodného kola chemickej olympiády kategória DZ (25/27)

Sarah Bedušová - úspešná riešiteľka obvodného kola pytagoriády kategória P5 (19/43)

Radka Filkorová - úspešná riešiteľka obvodného kola pytagoriády kategória P7 (10/24)

Jakub Krnáč - úspešný riešiteľ obvodného kola pytagoriády kategória P8 (13/48)

2. miesto Petra Kvasnová - v súťaži Majstrovstvá kraja B. Bystrica žiakov Základných škôl a 8GYM pre rok 2013 (VzPu 30 Slávia, body: 272)

3. miesto Patrícia Uhrínová - v súťaži Majstrovstvá kraja B. Bystrica žiakov Základných škôl a 8GYM pre rok 2013 (VzPu 30 Slávia, body: 269)

1. miesto - v obvodnom kole Malý Futbal ZŠ - McDONALDS CUP 2012/2013 (Simon Sihelský, Adam Poliak, Stanislav Berky, Laura Pavlíková, Dominik Beduš, Matej Muránsky, Tomáš Galanko, Lukáš Selecký)

2. miesto - na majstrovstvách obvodu B.Bystrica v brannom viacboji žiakov základných škôl - družstvá (Patrícia Uhrínová, Zuzana Majlingová, Matej Šimko)

3. miesto - na majstrovstvách obvodu B.Bystrica v brannom viacboji žiakov základných škôl - družstvá (Petra Kvasnová, Daniel Berky, Vojtech Zachar)

2. miesto Zuzana Majlingová - na majstrovstvách obvodu B.Bystrica v brannom viacboji žiakov základných škôl - jednotlivci

3. miesto Patrícia Uhrínová - na majstrovstvách obvodu B.Bystrica v brannom viacboji žiakov základných škôl - jednotlivci

2. miesto - v krajskom kole školských majstrovstiev SR v minifutbale žiakov a žiačok 1. stupňa základných škôl McDonalds CUP 2012/2013 (Simon Sihelský, Adam Poliak, Stanislav Berky, Laura Pavlíková, Dominik Beduš, Matej Muránsky, Tomáš Galanko, Lukáš Selecký)

3. miesto Sára Mazúchová - jubilejná XXV. Hronsecká lipová ratolesť v kategórii 6 - 10 rokov

2. miesto - krajské kolo v brannom viacboji žiakov základných škôl (Patrícia Uhrínová, Zuzana Majlingová, Matej Šimko)

2. miesto - krajské kolo v brannom viacboji Matej Šimko

3. miesto - Majstrovstvá Slovenskej republiky v brannom viacboji (Patrícia Uhrínová, Zuzana Majlingová, Matej Šimko)

2. miesto - Majstrovstvá Slovenskej republiky v brannom viacboji Matej Šimko

1. miesto - v letnom biatlone na Starých horách ( Daniel Berky - 2.miesto, Petra Kvasnová - 3.miesto, Vanesa Kantorová - 2. miesto, Vojtech Zachar)

3. miesto - v súťažnej prehliadke hudobného folklóru PONICKÁ FUJARKA 2013 - Marcel Berky - hra na tradičné ľudové nástroje

5. miesto - poľovnícka súťaž žiakov 1.stupňa

2. miesto - florbalový turnaj o pohár RŠ ZŠ Sitnianska (D.Berky, V.Zachar, M.Čunderlík, J.Krnáč, M.Šimko, D.Selecký, R. Mazúch)

4. miesto - atletická olympiáda pre žiakov 1.stupňa - Slovenská Ľupča